Prodej byty 5+kk, 168 m2 - Brno - Veveří

Prodej byty 5+kk, 168 m2 - Brno - Veveří
  • Adresa Žižkova 506/5, Brno - Veveří
  • Ev. č. RT1140-00039
  • Typ byty 5+kk
  • Plocha 168 m²
  • Vlastnictví osobní

info v RK

Neplatíte provizi.

 

Poznejte luxus bez okázalých gest. Promyšlené dispozice, minimalistický design a funkční detaily si vás získají. Představujeme Vám náš TOP projekt Rezidence Žižkova, ve kterém jsme spojili prvotřídní lokalitu v širším centru Brna s prací oceňovaných architektů a špičkovými technologiemi. Architekti Kuba Pilař jsou pověstní důrazem na výtvarný výraz svých staveb. U tohoto projektu pracují s kontrastem vnější, elegantní keramické fasády a světlých lodžií otevírajících byty do zeleného vnitrobloku. Tento hlavní princip doplňuje řada osobitých detailů, které napříč soukromými i společnými prostorami nenápadně podtrhují výjimečnost projektu. Projekt byl navržen tak, aby splňoval podmínky pro tu nejnáročnější klientelu.

Nabízíme Vám jednotky o velikosti 5+kk o výměře od 168 do 192 m2. Převážně každá jednotka má lodžii či terasu. Na výběr však máte ze široké škály možností. Tři různé objekty s odlišnou orientací vůči světovým stranám a pestrá skladba dispozic od 1+kk po luxusní a velkorysé 5+kk.

V Rezidenci Žižkova se život neomezuje jen na prostor Vašeho bytu. Díky promyšlené kompozici vzniká mezi trojicí domů klidný komunitní dvůr propojený s okolím, a přitom s velmi intimní atmosférou.

Díky vlastním zdrojům energie a smart technologiím energetického managementu dosahuje tento projekt částečné soběstačnosti. Kombinace kvalitních materiálů, zeleně a zadržování vody pak pomáhá v místě udržovat příjemné mikroklima.

Pro více informací o tomto výjimečném projektu nás neváhejte kontaktovat.

Velmi úsporná B

Údaje k nemovitosti

KategorieByty 5+kk
LokalitaŽižkova 506/5, Brno - Veveří
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná168 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění8. NP
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2025
Rok výstavby2023
Bezbariérovýano
GarážAno
Výtahano
Terasaano (19 m²)
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové