Prodej bytu se zahradou, Kamenný Újezd

Prodej bytu se zahradou, Kamenný Újezd
  • Adresa Švehlův Sad 705, Kamenný Újezd
  • Ev. č. RT1004-00009
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 339 m²
  • Vlastnictví osobní

rezervováno

 

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej bytové jednotky o dispozici 4+KK v jednopodlažní novostavbě rodinného domu. Rodinný dům se nachází v nově vzniklém ZTV na okraji obce Kamenný Újezd nedaleko Českých Budějovic.

Bytová jednotka má celkovou podlahovou plochu 89 m2. Najdeme zde tři pokoje, obývací pokoj s přípravou pro kuchyňský kout, dokončenou koupelnu, samostatnou toaletu a technickou místnost. Z obývacího pokoje vstoupíme přes portálové okno na terasu a do zahrady o rozloze přibližně 250 m2.
Ve všech obytných místnostech je položena kvalitní vinylová podlaha. Pro koupelnu, toaletu a technickou místnost byla vybrána moderní dlažba. Interiér je osazen vkusnými dveřmi s obložkami.
V případě zájmu je možné rozšířit obytný prostor o půdní vestavbu. V rámci výstavby domu došlo k naddimenzování zatížení vazníků a v podkroví je provedena příprava na rozvod elektřiny a odpadů. Aktuálně jsou zde instalovány OSB desky a půda může sloužit jako úložný prostor.

Teplo a ohřev vody v domě zajišťuje výkonný plynový kotel. Ve všech místnostech je rozvedeno podlahové topení. V obývacím pokoji je vyhotovena příprava pro kamna nebo krbovou vložku s přisáváním vzduchu. Elektroinstalace v domě je provedena s ohledem na možnou instalaci tepelného čerpadla a fotovoltaických panelů.

Vzhledem ke kvalitě plánování a výstavby nabízí rodinný dům dostatečné soukromí pro obě bytové jednotky jež se zde nachází. Společná zeď byla doplněna akustickým sádrokartonem a je vyplněna izolační vatou tak, aby se zamezilo přenosu hluku.

Exteriér domu bude nejpozději při předání dopracován do finální podoby tedy i včetně terasy, parkovacího stání, oplocení a zámkové dlažby. Při rychlém jednání je velikou výhodou možnost realizace představ kupce o podobě venkovních prostor domu.
U terasy se nachází příprava pro markýzu včetně vypínače na případný elektropohon. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně kanalizace.

Rodinný dům se nachází na jihovýchodním okraji obce Kamenný Újezd. Jedná se o klidnou obec s nově vznikajícími typově podobnými rodinnými domy v dojezdové vzdálenosti do centra Českých Budějovic. V obci se nachází základní občanská vybavenost jako je mateřská a základní škola, supermarket, pošta. Nedaleko domu je železniční stanice Kamenný Újezd a v centru obce zastávka pravidelné autobusové linky. Nejen, že obec Kamenný Újezd nabízí skvělou dopravní dostupnost, perfektní občanskou vybavenost, ale jste zde zároveň krok do přírody.

Úsporná C

Údaje k nemovitosti

KategorieByty 4+kk
LokalitaŠvehlův Sad 705, Kamenný Újezd
OkresČeské Budějovice
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná339 m²
Plocha podlahová89 m²
Plocha zastavěná102 m²
Plocha zahrady250 m²
Počet podlaží1
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
ZařízenýNe
Bezbariérovýano
ParkováníAno
Výtahne
Terasaano
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové