Počet inzerátů
8 463
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 515 m², Brno - Husovice
28 000 000 Kč
(54 369 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
515 m²
Prodej činžovního domu 205 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
11 900 000 Kč
(58 049 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
205 m²
Pronájem kanceláře 220 m², Praha
50 600 Kč za měsíc
(2 760 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
220 m²
Pronájem kanceláře 91 m², Kostelec nad Černými lesy
26 000 Kč za měsíc
(3 429 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
91 m²
Prodej obchodního prostoru 160 m², Zbytiny
4 990 000 Kč
(31 188 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
160 m²
Prodej obchodního prostoru 156 m², Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
14 500 000 Kč
(92 949 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
156 m²
Pronájem obchodního prostoru 119 m², Zlín
30 000 Kč za měsíc
(3 025 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
119 m²
Prodej obchodního prostoru 61 m², Lipůvka
5 320 000 Kč
(87 213 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
61 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Lipůvka
6 800 000 Kč
(121 429 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej rodinného domu 156 m², Brno-Tuřany
21 500 000 Kč
(137 821 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
156 m²
1
2
3
4
5