Počet inzerátů
8 419
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 15 m², Staré Město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
15 m²
Pronájem obchodního prostoru 74 m², Praha - Háje
17 000 Kč za měsíc
(2 757 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
74 m²
Prodej skladu 275 m², Praha
400 000 Kč
(1 455 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
275 m²
Prodej činžovního domu 2 100 m², Rumburk 3-Dolní Křečany
29 880 000 Kč
(14 229 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
2 100 m²
Pronájem obchodního prostoru 230 m², Praha 20
70 000 Kč za měsíc
(3 652 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
230 m²
Pronájem obchodního prostoru 130 m², Znojmo
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
130 m²
Pronájem obchodního prostoru 73 m², Pardubice - Zelené Předměstí
20 000 Kč za měsíc
(3 288 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
73 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 624 m², Louny
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
1 624 m²
Prodej obchodního prostoru 73 m², Pardubice - Zelené Předměstí
5 200 000 Kč
(71 233 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
73 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Husovice
5 142 000 Kč
(171 400 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
1
2
3
4
5