Počet inzerátů
8 446
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 43 m², Javorník nad Veličkou
4 352 000 Kč
(101 209 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
43 m²
Prodej komerční nemovitosti 28 m², Javorník nad Veličkou
3 622 000 Kč
(129 357 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
28 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 726 m², Skrýchov u Malšic - Dudov
21 900 000 Kč
(30 165 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
726 m²
Pronájem kanceláře 103 m², Otrokovice
14 000 Kč za měsíc
(1 631 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
103 m²
Pronájem kanceláře 61 m², Hradec Králové
101 Kč za m²/měsíc
(1 212 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
61 m²
Pronájem skladu 257 m², Otrokovice
23 000 Kč za měsíc
(1 074 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
257 m²
Prodej bytu 4+kk 90 m², Brno-Tuřany
13 400 000 Kč
(148 889 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
90 m²
Pronájem kanceláře 21 m², Brno - Zábrdovice
4 830 Kč za měsíc
(2 760 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
21 m²
Pronájem kanceláře 21 m², Brno - Zábrdovice
4 830 Kč za měsíc
(2 760 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
21 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m², Brno-Tuřany
11 600 000 Kč
(128 889 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
90 m²
1
2
3
4
5