Počet inzerátů
8 464
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 1 614 m², Žihle
14 000 000 Kč
(8 674 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 614 m²
Prodej obchodního prostoru 75 m², Rusín
927 000 Kč
(12 360 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
75 m²
Pronájem kanceláře 141 m², Brno-město
38 000 Kč za měsíc
(3 234 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
141 m²
Prodej restaurace 2 000 m², Hodonín
29 900 000 Kč
(14 950 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
2 000 m²
Prodej obchodního prostoru 2 000 m², Hodonín
29 990 000 Kč
(14 995 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
2 000 m²
Pronájem obchodního prostoru 158 m², Zlín
110 000 Kč za měsíc
(8 354 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
158 m²
Pronájem kanceláře 158 m², Zlín
110 000 Kč za měsíc
(8 354 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
158 m²
Prodej bytu 2+kk 143 m², Brno
8 796 000 Kč
(61 510 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
143 m²
Prodej činžovního domu 136 m², Ostrava - Slezská Ostrava
3 800 000 Kč
(27 941 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
136 m²
Prodej skladu 3 350 m², Březolupy
11 990 000 Kč
(3 579 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
3 350 m²
1
2
3
4
5