Počet inzerátů
8 435
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 300 m², Libiš
info v RK
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
300 m²
Pronájem obchodního prostoru 70 m², Prostějov
12 000 Kč za měsíc
(2 057 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
70 m²
Pronájem obchodního prostoru 367 m², Králův Dvůr
89 000 Kč za měsíc
(2 910 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
367 m²
Prodej činžovního domu 290 m², Poběžovice
11 737 000 Kč
(40 472 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
290 m²
Prodej obchodního prostoru 34 m², Most
1 196 800 Kč
(35 200 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
34 m²
Pronájem obchodního prostoru 55 m², Ostrava-Jih
21 000 Kč za měsíc
(4 582 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
55 m²
Prodej restaurace 292 m², Seč
9 990 000 Kč
(34 212 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
292 m²
Pronájem kanceláře 20 m², Český Těšín
5 700 Kč za měsíc
(3 420 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
20 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 2 700 m², Chodov
24 999 000 Kč
(9 259 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
2 700 m²
Pronájem kanceláře 16 m², Zlín
4 950 Kč za měsíc
(3 713 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
16 m²
1
2
3
4
5