Počet inzerátů
8 455
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej zemědělského objektu 2 793 m², Štichov
2 199 000 Kč
(787 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
2 793 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko
5 844 825 Kč
(114 604 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko
7 638 950 Kč
(101 853 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko
5 514 075 Kč
(106 040 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej restaurace 147 m², Mariánské Lázně
6 650 000 Kč
(45 238 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
147 m²
Prodej kanceláře 35 m², Olomouc
1 411 000 Kč
(40 314 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
35 m²
Pronájem kanceláře 48 m², Zlín
14 400 Kč za měsíc
(3 600 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
48 m²
Prodej obchodního prostoru 1 230 m², Pardubice
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
1 230 m²
Pronájem obchodního prostoru 1 230 m², Pardubice
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
1 230 m²
Pronájem kanceláře 27 m², Jeseník
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
27 m²
1
2
3
4
5