Prodej, Byty 3+1, 82m2 - Velká Hleďsebe

Prodej, Byty 3+1, 82m2 - Velká Hleďsebe
  • Adresa Petra Bezruče, Velká Hleďsebe
  • Ev. č. RT1111-01143
  • Typ byty 3+1
  • Plocha 81 m²
  • Vlastnictví osobní

2 299 000 Kč

cena k jednání

 

Chcete si zrekonstruovat svůj nový domov k vašim představám? S veškerou občanskou vybaveností hned pod nosem? Nehledat už nikdy zdlouhavě parkování po příjezdu z práce? Tak právě na vás čeká tenhle byt ve Velké Hleďsebi u Mariánských Lázní.

Bytová jednotka momentálně dispozičně vyřešena jako 3+1 s výměrou 71m2, situovaná do středu domu s okny na sever, východ a západ, díky tomu je byt krásně slunný. Bytová jednotka s sebou nese mnoha benefitů. Například menší technickou místnost přímo v bytě, parkovací místo hned u domu na soukromém pozemku, vybudování krkových kamen či krbové vložky a to v jakémkoli pokoji. Další tu máme dva sklepy, k uložení pneumatik, lyží, potravin, cokoliv co uznáte za vhodné. Přibližně 20m od domu se nachází vlastní dřevěná kůlna, která má výměru cca 10m2 k bezpečnému uložení dalších věcí či dřeva na suché uskladnění.

U bytové jednotky lze změnit půdorys a opravdu využít seberealizaci vlastních nápadů na maximum! Vybudovat i například větší koupelnu není vůbec problém... a okno? kde dojde nejen k zvýšení světla, ale hlavně k odstranění problému, který je ve většině bytech. Zajistit kvalitní odvětrávání vlhkosti z bytu pryč a zamezit tvorbě plísní a nepříjemných zápachů není žádná příjemná starost asi pro nikoho z nás. Rekonstrukce této jednotky nebude finančně likvidační a každý zručný člověk si spoustu práce zde udělá sám. Pokud by jste chtěli vědět více o této bytové jednotce, nebo měli jiný případný dotaz, například o lokalitě atd. zavolejte, rád vše zodpovím

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieByty 3+1
LokalitaPetra Bezruče, Velká Hleďsebe
OkresCheb
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná81 m²
Plocha podlahová71 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Míst k parkování1
ParkováníAno
Sklepano (5 m²)
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední tuhá paliva

Podobné nemovitosti