Počet inzerátů
8 437
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 195 m², Praha - Satalice
18 999 990 Kč
(97 436 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
195 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
12 500 000 Kč
(134 409 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej restaurace 148 m², Děčín IV-Podmokly
3 990 000 Kč
(26 959 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
148 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Třeboň I
22 000 000 Kč
(73 333 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
300 m²
Prodej komerční nemovitosti 170 m², Mikulov
info v RK
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
170 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², České Budějovice
3 800 000 Kč
(140 741 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice
4 800 000 Kč
(117 073 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice
4 900 000 Kč
(119 512 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m², České Budějovice
3 650 000 Kč
(152 083 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
24 m²
Pronájem skladu 1 760 m², Holubice
45 000 Kč za měsíc
(307 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
1 760 m²
1
2
3
4
5