Počet inzerátů
8 374
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 212 m², Babice
21 990 000 Kč
(103 726 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
212 m²
Pronájem kanceláře 82 m², Praha - Smíchov
26 500 Kč za měsíc
(3 878 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
82 m²
Pronájem kanceláře 22 m², Liberec III-Jeřáb
4 143 Kč za měsíc
(2 260 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
22 m²
Prodej obchodního prostoru 30 m², Karviná - Ráj
1 590 000 Kč
(53 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
30 m²
Pronájem kanceláře 18 m², Frýdek-Místek - Frýdek
4 123 Kč za měsíc
(2 749 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
18 m²
Pronájem obchodního prostoru 75 m², Karviná - Fryštát
20 000 Kč za měsíc
(3 200 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
75 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 3 200 m², Počátky
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
3 200 m²
Pronájem výrobního prostoru 200 m², Karviná - Nové Město
25 000 Kč za měsíc
(1 500 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
200 m²
Pronájem obchodního prostoru 190 m², Teplice
47 190 Kč za měsíc
(2 980 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
190 m²
Pronájem skladu 545 m², Znojmo
info v RK
Typ
sklady
Plocha
545 m²
1
2
3
4
5