Počet inzerátů
8 451
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem skladu 11 094 m², Kutná Hora
info v RK
Typ
sklady
Plocha
11 094 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
12 500 000 Kč
(134 409 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
9 000 000 Kč
(96 774 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
93 m²
Pronájem obchodního prostoru 128 m², Brno-město
105 000 Kč za měsíc
(9 844 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
128 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
10 500 000 Kč
(112 903 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Pronájem skladu 1 760 m², Holubice
45 000 Kč za měsíc
(307 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
1 760 m²
Pronájem obchodního prostoru 212 m², Brno-město
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
212 m²
Pronájem restaurace 26 m², Brno-město
32 000 Kč za měsíc
(14 769 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
26 m²
Pronájem obchodního prostoru 106 m², Brno-město
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
106 m²
Pronájem obchodního prostoru 26 m², Brno-město
32 000 Kč za měsíc
(14 769 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
26 m²
1
2
3
4
5