Nemovitosti

Počet inzerátů 8 605

Řadit podle:
Prodej apartmánu 160 m², Strachotín
Prodej apartmánu 160 m², Strachotín
Prodej apartmánu 160 m², Strachotín

Prodej apartmánu 160 m², Strachotín

11 983 650 Kč (74 898 Kč za m²)
  • Typ apartmány
  • Plocha 160 m²
Prodej restaurace 220 m², Dolní Němčí
Prodej restaurace 220 m², Dolní Němčí
Prodej restaurace 220 m², Dolní Němčí

Prodej restaurace 220 m², Dolní Němčí

8 900 000 Kč (40 455 Kč za m²)
  • Typ restaurace
  • Plocha 220 m²
Prodej skladu 264 m², Lanžhot
Prodej skladu 264 m², Lanžhot
Prodej skladu 264 m², Lanžhot

Prodej skladu 264 m², Lanžhot

9 495 000 Kč (35 966 Kč za m²)
  • Typ sklady
  • Plocha 264 m²
Pronájem kanceláře 37 m², Bruntál
Pronájem kanceláře 37 m², Bruntál
Pronájem kanceláře 37 m², Bruntál

Pronájem kanceláře 37 m², Bruntál

dohodou
  • Typ kanceláře
  • Plocha 37 m²
Prodej bytu 2+kk 123 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 123 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 123 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 123 m², Brno - Žebětín

rezervováno
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 123 m²
Prodej skladu 200 m², Velká Bíteš - Ludvíkov
Prodej skladu 200 m², Velká Bíteš - Ludvíkov
Prodej skladu 200 m², Velká Bíteš - Ludvíkov

Prodej skladu 200 m², Velká Bíteš - Ludvíkov

8 440 000 Kč (42 200 Kč za m²)
  • Typ sklady
  • Plocha 200 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín

rezervováno
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 67 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín
Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín

Prodej bytu 2+kk 68 m², Brno - Žebětín

rezervováno
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 68 m²
Prodej činžovního domu 170 m², Chabařovice
Prodej činžovního domu 170 m², Chabařovice
Prodej činžovního domu 170 m², Chabařovice

Prodej činžovního domu 170 m², Chabařovice

8 990 000 Kč (52 882 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 170 m²
Prodej obchodního prostoru 34 m², Most
Prodej obchodního prostoru 34 m², Most
Prodej obchodního prostoru 34 m², Most

Prodej obchodního prostoru 34 m², Most

1 196 800 Kč (35 200 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 34 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt