Počet inzerátů
8 398
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 280 m², Karviná - Mizerov
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
280 m²
Prodej obchodního prostoru 100 m², Karviná - Hranice
750 000 Kč
(7 500 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
100 m²
Pronájem výrobního prostoru 200 m², Karviná - Nové Město
25 000 Kč za měsíc
(1 500 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
200 m²
Pronájem obchodního prostoru 75 m², Karviná - Fryštát
20 000 Kč za měsíc
(3 200 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
75 m²
Pronájem kanceláře 18 m², Frýdek-Místek - Frýdek
4 123 Kč za měsíc
(2 749 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
18 m²
Prodej obchodního prostoru 700 m², Orlová - Město
3 900 000 Kč
(5 571 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
700 m²
Prodej obchodního prostoru 30 m², Karviná - Ráj
1 590 000 Kč
(53 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
30 m²
Prodej obchodního prostoru 72 m², Brno - Lesná
7 900 000 Kč
(109 722 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
72 m²
Pronájem restaurace 350 m², Praha - Žižkov
62 500 Kč za měsíc
(2 143 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
350 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice
7 432 000 Kč
(137 630 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
1
2
3
4
5