Počet inzerátů
8 414
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 130 m², Znojmo
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
130 m²
Pronájem obchodního prostoru 73 m², Pardubice - Zelené Předměstí
20 000 Kč za měsíc
(3 288 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
73 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 624 m², Louny
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
1 624 m²
Prodej obchodního prostoru 73 m², Pardubice - Zelené Předměstí
5 200 000 Kč
(71 233 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
73 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Husovice
5 142 000 Kč
(171 400 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej činžovního domu 700 m², Rumburk 3-Dolní Křečany
12 990 000 Kč
(18 557 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
700 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Husovice
5 042 000 Kč
(168 067 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Pronájem skladu 1 000 m², Jihlava
160 Kč za m²/měsíc
(1 920 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
1 000 m²
Pronájem výrobního prostoru 497 m², Mladá Boleslav
90 000 Kč za měsíc
(2 173 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
497 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 409 m², Pernink
15 500 000 Kč
(37 897 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
409 m²
1
2
3
4
5