Prodej bytu 2+1, 51m2 - ul. Střední, Havířov

Prodej bytu 2+1, 51m2 - ul. Střední, Havířov
  • Adresa Střední 492/6, Havířov - Šumbark
  • Ev. č. RT1018-09531064
  • Typ byty 2+1
  • Plocha 51 m²
  • Vlastnictví družstevní

999 000 Kč

 

Nabízím Vám možnost koupě bytu 2+1 o celkové ploše 51m2, který se nachází na ulici Střední v Havířově.

Byt je aktuálně pronajatý za 11.000,-Kč s energiemi, což generuje oproti ostatním městům jako třeba Ostrava zajímavé zhodnocení. Aktuální majitel byt prodává, protože se mu naskytla možnost zajímavější investice v jiném oboru. Byt je možno koupit se stávajícím nájemníkem.

Kousek od bytu je základní, střední i vyšší odborná a škola. O pár metrů dál jsou potraviny, dětské hřiště ale taky obvodní oddělení Policie ČR, díky čemu je okolí bytu klidné i přesto, že se nachází v Šumbarku. Albert a mateřská škola jsou zhruba 5 minut chůze. Autobusová zastávka odkud jezdí autobus přímo do Ostravy je vzdálena 7 minut pěšky.

Milovníky přírody potěší les, který je od bytu jenom 13 minut pěšky. Proto je byt ideální pro nedělní procházky s dětmi nebo venčení čtyřnohých mazlíčků.

Protože se byt nachází v místě kde je vše kousek, nabízí se jako skvělá investiční příležitost. Každý rozumný člověk, který o bytu přemýšlí by se měl přijít přesvědčit o kvalitě lokality sám. Díky tomu totiž může získat kvalitní investici nebo bydlení za příjemnou cenu v příjemném místě :)


Napište mi zavolejte, rád se s Vámi spojím a domluvíme se na prohlídce!

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieByty 2+1
LokalitaStřední 492/6, Havířov - Šumbark
OkresKarviná
VlastnictvíDružstevní
Převod do OV
Plocha užitná51 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová