Počet inzerátů
8 420
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 39 m², Brno - Veveří
10 800 Kč za měsíc
(3 323 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
39 m²
Prodej obchodního prostoru 36 m², Český Brod
3 999 000 Kč
(111 083 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
36 m²
Prodej stavebního pozemku 843 m², Horní Planá
6 069 600 Kč
(7 200 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
843 m²
Prodej stavebního pozemku 875 m², Horní Planá
5 862 500 Kč
(6 700 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
875 m²
Prodej kanceláře 259 m², Rokycany - Plzeňské Předměstí
11 900 000 Kč
(45 946 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
259 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m², Horní Planá
7 062 600 Kč
(7 900 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
894 m²
Pronájem kanceláře 527 m², Brno-město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
527 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m², Horní Planá
6 230 800 Kč
(7 400 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
842 m²
Pronájem skladu 31 m², Chrudim
3 000 Kč za měsíc
(1 161 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
31 m²
Prodej obchodního prostoru 750 m², Broumov - Poříčí
5 800 000 Kč
(7 733 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
750 m²
1
2
3
4
5