Prodej bytu 1+kk 41,60 m2 s terasou 10,13 m2

Prodej bytu 1+kk 41,60 m2 s terasou 10,13 m2
  • Adresa Mladá Boleslav - Michalovice
  • Ev. č. RT1003-00013
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 42 m²
  • Vlastnictví osobní

4 535 467 Kč

 

Prodej bytu 1+kk 41,60 m2 s terasou 10,13 m2

Rezidence Green Mladá Boleslav je ideální investicí do moderního bydlení, která splňuje současné nadstandartní požadavky vytvářené na trhu nemovitostí. Svojí polohou nabízí ideální kombinaci mezi klidnou přírodou a přítomným městem.

K dispozici jsou i další volné byty a apartmány. V případě zájmu o prohlídku nás kontaktujte na tel. čísle 602 055 555.

Lokalita
Michalovice patří mezi klidnou a lukrativní rodinou čtvrť. Její poloha na západním okraji Mladé Boleslavi umožňuje přímý styk s přírodou a množství volnočasových aktivit. Přitom centrum města je pouhých 5 minut autem.

Občanská vybavenost
Resort Saint Martin`s Holes alias Golf Mladá Boleslav je v přímém sousedství. Tím je umožněné navštěvování restaurace a přítomných služeb, jako jsou masáže a fyzioterapie. Samotná škola golfu je možná již od dětských let. V Michalovicích naleznete i moderní dětské hřiště, školku, venkovní posilovnu a sportoviště. V Mladé Boleslavi je občasná vybavenost z hlediska lékařů, škol, zaměstnání i obchodů 100%.

Doprava

Zastávka autobusu v místě a vlastní automobil

Parkování

V projektu je plánováno 61 vlastních rozměrných garáží v suterénu domu (jedná se skutečně o garáže, ne garážová stání) a 80 venkovních parkovacích stání.

Vybavení projektu

Soukromá společná zahrada (2 000 m2) s jezírkem a prostorem pro grilování s možností klidného posezení. A že byly dotazy na komáry – poučeni vedle z Golfu Mladá Boleslav – věříme, že se do jezírka zatoulá pár kaprů a o komáry bude svědomitě postaráno. Jezírko má navíc svažitý charakter, čili na okrajích bude minimum vody, cca 30cm a postupně se bude svažovat do jednoho středu o hloubce 1,7 m. Dále se v přízemí projektu nachází 3 komerční prostory, které budeme chtít obsadit další občasnou vybaveností, zejména případnou kavárnou.

Ekologie

Protože myslíme na budoucnost, nebude chybět ani dobíjení elektromobilů. Technické řešení domu umožňuje energetickou třídu A, půjde tedy o výrazně nízkonákladové bydlení.

Technologie

Podlahové vytápění, okna s trojskly, příprava na rekuperaci, tepelná čerpadla. Vše přizpůsobené maximální možné nízkonákladovosti a komfortu. Budova je kombinací železobetonových a zděných konstrukcí.

Výhledy

Bydlení nabízí velkoformátové prosklené plochy a opravdu okouzlující výhledy jak směrem na jezírka a greeny golfového hřiště, tak díky vyvýšené poloze čtvrti i úchvatný výhled na Mladou Boleslav.

Dopravní napojení

Autem 35 min na Černý Most v Praze k metru, 40 minut do Liberce.

Dokončení projektu a prohlídka

Bydlení bude předáno s vámi vybranými podlahami, dveřmi, koupelnami a s přípravou na kuchyňskou linku.
Nastěhování na konci roku 2024.

Nabídka konkrétního bytu

Prodej bytu 1+kk 41,60 m2 s terasou 10,13 m2 (podle vyhlášky 366/2013 sb.) se nachází v 1. NP z 6. NP + 1PP (s výtahem). Nabízí výhled s orientací na severozápad a terasu směrem na jezírka a greeny golfového hřiště. Součástí dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, samostatné WC, předsíň a terasa.

Více informací naleznete na webu: green-mb

Mimořádně úsporná A

Údaje k nemovitosti

KategorieByty 1+kk
LokalitaMladá Boleslav - Michalovice
OkresMladá Boleslav
Nízkoenergetickýano
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná42 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování1. listopad 2024
Rok kolaudace2024
ZařízenýNe
Bezbariérovýano
Výtahano
Terasaano (10 m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Ostatní
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
TopeníPodlahové