Počet inzerátů
8 451
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 550 m², Tuklaty
19 950 000 Kč
(36 273 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
550 m²
Prodej skladu 264 m², Lanžhot
9 495 000 Kč
(35 966 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
264 m²
Prodej skladu 1 271 m², Lanžhot
5 999 999 Kč
(4 721 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 271 m²
Pronájem kanceláře 100 m², Brno - Královo Pole
13,50 EUR za m²/měsíc
(162 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
100 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
9 000 000 Kč
(96 774 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
93 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
12 500 000 Kč
(134 409 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
9 000 000 Kč
(96 774 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
93 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
10 500 000 Kč
(112 903 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej činžovního domu 500 m², Budišov nad Budišovkou
1 190 000 Kč
(2 380 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
500 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 145 m², Prušánky
9 595 000 Kč
(66 172 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
145 m²
1
2
3
4
5