Prodej RD na klíč, pozemek 812 m2 - Borová u Poličky

Prodej RD na klíč,  pozemek 812 m2 - Borová u Poličky
  • Adresa Borová
  • Ev. č. RT1141-012023
  • Typ
  • Plocha 118 m²

5 790 000 Kč

 

Samostatně stojící rodinný dům v obci Borová u Poličky, nabízející svým umístěním klidné bydlení na pomezí turisticky oblíbené lokality CHKO Žďárské vrchy.

Výborná dopravní dostupnost, okolí plné krásné přírody a turistických míst. Dřevostavba s velkým rovinatým pozemkem poskytující dostatek klidu a prostoru k relaxaci.

V obci veškerá potřebná občanská vybavenost. Vlak vás doveze za pár minut do okolních měst a nebo ujdete, ujedete pár set metrů a můžete se protáhnout v obecním sportovním areálu, v přírodním lanovém centru a nebo zrelaxovat v přírodním koupališti. Vše důležité je tedy opravdu na dosah ruky.

Jedná se o difuzně otevřenou dřevostavbu - jednopodlažní rodinný dům s obytným podkrovím a terasou. Dispozice RD je 5+kk, užitná plocha je cca 118,9 m2. V 1.NP se nachází zádveří, technická místnost, koupelna s WC, pracovna, spíž, kuchyň, obývací pokoj s přímým vstupem na terasu. Po schodišti se dostaneme do obytného podkroví, kde najdeme 3 pokoje, šatnu, koupelnu a samostatné WC. Zastavěná plocha pozemku je 80m2, celková plocha pozemku je 812m2.

Jedná se o difuzně otevřenou dřevostavbu. Základním materiálem je opracované dřevo bez zbytečné chemie nebo lepidel a prémiové desky Pavatex. Ve speciální odvětrávané konstrukci jsou kombinovány se sádrokartonem a izolační čedičovou minerální vatou. Celá konstrukce domu je zvenčí završená fasádním obkladem. Předpokládaná doba výstavby 33 týdnů.

Se zájemcem bude sepisována kupní smlouva na prodej pozemku a zároveň smlouva o dílo s dodavatelem stavby.

Inženýrské sítě

El. vedení - napojení objektu bude realizováno z přípojkové skříně a elektroměrového rozvaděče, který bude umístěn na hranici pozemku

Vodovod - vodovodní přípojka z veřejného vodovodního řádu v majetku obce Borová

Splašková kanalizace - napojeno na splaškovou veřejnou kanalizaci v obci

Dešťová kanalizace - řešena na pozemku napojením do retenční nádrže s přepadem do vsakovacího objektu

Vytápění (podlahové vytápění)

- řešeno pomocí krbové vložky s teplovodním výměníkem s možným doplňkovým dohřevem elektrokotlem, možné i tepelné čerpadlo

Teplá užitková voda

- ohřevem pomocí krbové vložky v kombinované akumulační nádrži s dohřevem pomocí elektrického tělesa

Koupí získáte rodinný dům v klidné části obce, odkud je vše potřebné v dojezdové vzdálenosti a zároveň můžete hned utéct do okolní krásné přírody plné lesů, skalních útvarů, vodních ploch a známých turistických míst v rámci CHKO Žďárské vrchy.

Jestliže vás tato nemovitost zaujala, ozvěte se a zašlu vám odkaz na webovou stránku nemovitosti, kde najdete více informací. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat zájemce za jim určených kritérií.

Velmi úsporná B

Údaje k nemovitosti

Kategorie
LokalitaBorová
OkresSvitavy
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná118 m²
Plocha pozemku812 m²
Plocha zastavěná80 m²
Stav objektuProjekt
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
ZařízenýNe
Terasaano (12 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední tuhá paliva, Ústřední elektrické, Podlahové