Počet inzerátů
8 379
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
7 305 000 Kč
(119 754 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Brno
7 305 000 Kč
(119 754 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m², Brno
8 720 000 Kč
(117 838 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
74 m²
Prodej bytu 2+kk 73 m², Brno
8 094 000 Kč
(110 877 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
73 m²
Prodej obchodního prostoru 72 m², Brno - Lesná
7 900 000 Kč
(109 722 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
72 m²
Pronájem kanceláře 95 m², Liberec (nečleněné město)
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
95 m²
Pronájem skladu 820 m², Baška
info v RK
Typ
sklady
Plocha
820 m²
Pronájem obchodního prostoru 600 m², Klatovy
30 000 Kč za měsíc
(600 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
600 m²
Prodej apartmánu 25 m², Dolní Morava
2 245 000 Kč
(89 800 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
25 m²
Pronájem kanceláře 100 m², Praha 6
28 500 Kč za měsíc
(3 420 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
100 m²
1
2
3
4
5