Prodej Maternovy vily, Včelná u Českých Budějovic

Prodej Maternovy vily, Včelná u Českých Budějovic
  • Adresa Lesní kolonie 245, Včelná
  • Ev. č. RT1004-00029
  • Typ apartmány
  • Plocha 520 m²

info v RK

bez DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

Nabízíme k prodeji jedinečnou vilu s více jak 100letou tradicí. Vila prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2022, která respektovala jedinečný charakter vily a dodržela dobové rysy jak v exteriéru, tak v interiéru objektu.

Užitná plocha vily činí 520 m2. Jedná se o třípodlažní dům s podkrovím. Maternova vila nyní nabízí 10 pokojů, každý s vlastní koupelnou včetně apartmánu umístěného ve vyhlídkové věži, salónek s původními kachlovými kamny, zimní zahradu, konferenční místnost v obou nadzemních podlažích či profesionálně vybavenou kuchyni. V suterénu vily se nachází wellness s parní saunou a vířivou vanou. Vilu obklopuje zahrada s výměrou 6 233 m2 ve stylu anglického parku.

Maternova vila se svým velkým pozemkem vybízí k širokému spektru využití, vždy rezonujících vznešeností. Může sloužit jako sídlo významné společnosti, lékařský dům, exkluzivní soukromá klinika, pension vhodný pro konání soukromých a firemních eventů. Velký zastavitelný pozemek zvyšuje potenciál budoucího rozvoje pro dostavbu dalších budov – bytových i komerčních.
Vila se nachází v obci Včelná v těsné blízkosti Českých Budějovic, místo se vyznačuje vynikající občasnou vybaveností a blízké napojení na dálnici ještě více zlepšuje již tak výbornou dopravní obslužnost.

V případě, že vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Zodpovím veškeré vaše dotazy a zajistím prohlídku nemovitosti.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieApartmány
LokalitaLesní kolonie 245, Včelná
OkresČeské Budějovice
Plocha užitná520 m²
Plocha pozemku6.233 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
ZařízenýČástečně
Míst k parkování14
ParkováníAno
Výtahne
KomunikaceZpevněná
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové