Počet inzerátů
165
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 299 000 Kč
(105 838 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 629 000 Kč
(107 981 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 299 000 Kč
(105 838 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 179 000 Kč
(105 058 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 459 000 Kč
(106 877 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 689 000 Kč
(108 370 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 699 000 Kč
(108 435 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
17 479 000 Kč
(113 500 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Pronájem obchodního prostoru 10 m², Vestec
10 000 Kč za měsíc
(12 000 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
10 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 076 m², Okrouhlo
48 000 000 Kč
(44 610 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 076 m²
1
2
3
4
5