Počet inzerátů
175
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 312 m², Mnichovice
16 100 000 Kč
(51 603 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
312 m²
Prodej rodinného domu 198 m², Úvaly
16 900 000 Kč
(85 354 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
198 m²
Prodej rodinného domu 261 m², Úvaly
23 900 000 Kč
(91 571 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
261 m²
Prodej rodinného domu 250 m², Úvaly
22 900 000 Kč
(91 600 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
250 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 212 m², Babice
21 990 000 Kč
(103 726 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
212 m²
Pronájem skladu 3 500 m², Úvaly
info v RK
Typ
sklady
Plocha
3 500 m²
Pronájem skladu 1 500 m², Stříbrná Skalice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 500 m²
Pronájem skladu 2 000 m², Čelákovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 000 m²
Pronájem skladu 700 m², Nupaky
info v RK
Typ
sklady
Plocha
700 m²
Pronájem skladu 500 m², Odolena Voda
info v RK
Typ
sklady
Plocha
500 m²
1
2
3
4
5