Blog
Nemovitosti makléře Ing. Eliška Hřebíková
Ing. Eliška Hřebíková
+420 777 072 107
info@handelreality.cz
HANDEL REALITY | Real Estate Agency & Production
+420 775 024 520
info@handelreality.cz
Počet inzerátů
23
Makléř
Ing. Eliška Hřebíková (HANDEL REALITY | Real Estate Agency & Production)
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 47 m², Břeclav
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 1+kk 45 m², Břeclav
4 800 000 Kč
(106 667 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
45 m²
Prodej bytu 1+kk 45 m², Břeclav
4 800 000 Kč
(106 667 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
45 m²
Prodej bytu 1+kk 56 m², Břeclav
4 960 000 Kč
(88 571 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
56 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Horní Věstonice
14 900 000 Kč
(42 571 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
350 m²
Prodej apartmánu 45 m², Čeladná
4 500 000 Kč
(100 000 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
45 m²
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav
rezervováno
Typ
byty 1+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m², Břeclav
4 250 000 Kč
(114 865 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
37 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m², Břeclav
5 750 000 Kč
(95 833 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
60 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Břeclav
5 620 000 Kč
(90 645 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
1
2
3