Počet inzerátů
1 416
Kde?
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
Od nejdražšího
Pronájem restaurace 207 m², Praha - Vinohrady
94 900 Kč za měsíc
(5 501 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
207 m²
Pronájem kanceláře 700 m², Praha - Holešovice
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
700 m²
Pronájem kanceláře 82 m², Praha - Smíchov
25 000 Kč za měsíc
(3 659 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
82 m²
Prodej kanceláře 650 m², Praha - Nusle
66 000 000 Kč
(101 538 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
650 m²
Prodej činžovního domu 650 m², Praha - Nusle
66 000 000 Kč
(101 538 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
650 m²
Prodej komerční nemovitosti 139 m², Praha
14 420 000 Kč
(103 741 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
139 m²
Pronájem skladu 960 m², Praha
info v RK
Typ
sklady
Plocha
960 m²
Pronájem skladu 3 259 m², Praha - Horní Počernice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
3 259 m²
Pronájem obchodního prostoru 147 m², Praha - Nové Město
110 000 Kč za měsíc
(8 980 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
147 m²
Pronájem obchodního prostoru 2 400 m², Praha - Dolní Měcholupy
350 000 Kč za měsíc
(1 750 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
2 400 m²
2
3
4
5
6