Počet inzerátů
1 416
Kde?
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 60 m², Praha - Vršovice
14 800 000 Kč
(246 667 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
60 m²
Pronájem bytu 1+kk 40 m², Praha - Strašnice
23 000 Kč za měsíc
(6 900 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
40 m²
Pronájem kanceláře 368 m², Praha
121 440 Kč za měsíc
(3 960 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
368 m²
Pronájem kanceláře 221 m², Praha
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
221 m²
Pronájem kanceláře 102 m², Praha - Nové Město
20 EUR za m²/měsíc
(240 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
102 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Praha - Vysočany
12 400 000 Kč
(200 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany
13 480 000 Kč
(187 222 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
72 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
10 300 000 Kč
(180 702 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
9 900 000 Kč
(173 684 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany
13 100 000 Kč
(181 944 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
72 m²
17
18
19
20
21