Počet inzerátů
1 416
Kde?
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
území Hlavního města Prahy (Okres, Hlavní město Praha)
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 155 m², Praha - Nové Město
46 500 Kč za měsíc
(3 600 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
155 m²
Pronájem obchodního prostoru 16 m², Praha
3 300 Kč za měsíc
(2 475 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
16 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha - Pitkovice
5 565 954 Kč
(168 665 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Praha - Hloubětín
6 027 361 Kč
(200 912 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej obchodního prostoru 83 m², Praha 8
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
83 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Praha - Hloubětín
6 357 030 Kč
(211 901 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej obchodního prostoru 20 m², Praha 8
2 863 350 Kč
(143 168 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
20 m²
Pronájem obchodního prostoru 76 m², Praha 10, Malešice
32 000 Kč za měsíc
(5 053 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
76 m²
Prodej komerční nemovitosti 5 m², Praha - Žižkov
280 000 Kč
(56 000 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
5 m²
Pronájem kanceláře 17 m², Praha 19
7 300 Kč za měsíc
(5 153 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
17 m²
15
16
17
18
19