Počet inzerátů
6 117
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 217 m², Praha - Nové Město
83 328 Kč za měsíc
(4 608 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
217 m²
Pronájem skladu 1 200 m², Svémyslice
200 000 Kč za měsíc
(2 000 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
1 200 m²
Pronájem obchodního prostoru 156 m², Bor
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
156 m²
Pronájem obchodního prostoru 34 m², Úštěk
5 000 Kč za měsíc
(1 765 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
34 m²
Pronájem obchodního prostoru 113 m², Hlučín
28 250 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
113 m²
Pronájem komerční nemovitosti 43 m², Zruč nad Sázavou
7 000 Kč za měsíc
(1 953 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
43 m²
Pronájem skladu 200 m², Řehlovice
17 000 Kč za měsíc
(1 020 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
200 m²
Pronájem kanceláře 43 m², Ostrava - Vítkovice
9 500 Kč za měsíc
(2 651 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
43 m²
Pronájem obchodního prostoru 304 m², Plzeň 3
139 000 Kč za měsíc
(5 487 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
304 m²
Pronájem kanceláře 224 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
45 000 Kč za měsíc
(2 411 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
224 m²
126
127
128
129
130