Počet inzerátů
2 025
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 430 m², Brno-střed
16,49 EUR za m²/měsíc
(198 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
430 m²
Pronájem kanceláře 25 m², Praha - Nusle
550 Kč za m²/měsíc
(6 600 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
Pronájem kanceláře 240 m², Brno - Štýřice
7 100 EUR za měsíc
(355 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
240 m²
Pronájem kanceláře 27 m², Napajedla
4 000 Kč za měsíc
(1 778 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
27 m²
Pronájem kanceláře 126 m², Opava
410 000 Kč za rok
(3 254 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
126 m²
Pronájem kanceláře 59 m², Opava
192 700 Kč za rok
(3 266 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
59 m²
Pronájem kanceláře 67 m², Opava
217 300 Kč za rok
(3 243 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
67 m²
Pronájem kanceláře 84 m², Brno - Zábrdovice
18 000 Kč za měsíc
(2 571 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
84 m²
Pronájem kanceláře 41 m², Praha - Vinohrady
380 Kč za m²/měsíc
(4 560 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
41 m²
Pronájem kanceláře 25 m², Praha - Nusle
550 Kč za m²/měsíc
(6 600 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
68
69
70
71
72