Počet inzerátů
80
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej apartmánu 405 m², Frýdek-Místek - Frýdek
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
405 m²
Prodej apartmánu 27 m², Dolní Morava
1 950 000 Kč
(72 222 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
27 m²
Prodej apartmánu 870 m², Jáchymov
45 597 200 Kč
(52 411 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
870 m²
Prodej apartmánu 346 m², Hranice
6 300 000 Kč
(18 208 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
346 m²
Prodej apartmánu 1 004 m², Frýdek-Místek - Frýdek
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
1 004 m²
Prodej apartmánu 49 m², Dolní Morava
5 490 000 Kč
(112 041 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
49 m²
Prodej apartmánu 29 m², Dolní Morava
2 810 000 Kč
(96 897 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
29 m²
Prodej apartmánu 31 m², Dolní Morava
2 950 000 Kč
(95 161 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
31 m²
Prodej apartmánu 28 m², Loučná nad Desnou - Rejhotice
3 634 655 Kč
(129 809 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
28 m²
Prodej apartmánu 88 m², Václavov u Bruntálu - Horní Václavov
5 760 000 Kč
(65 455 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
88 m²
1
2
3
4
5