Počet inzerátů
283
Co?
Byty (2+kk)
Byty
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 640 000 Kč
(247 660 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
12 100 000 Kč
(257 447 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², Praha
10 990 000 Kč
(255 581 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 580 000 Kč
(246 383 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m², Praha
10 580 000 Kč
(251 905 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m², Praha - Karlín
11 603 600 Kč
(276 276 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
42 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Lipník nad Bečvou
4 543 790 Kč
(87 381 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice
6 995 200 Kč
(129 541 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostravice
7 432 000 Kč
(137 630 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
7
8
9
10
11