Počet inzerátů
283
Co?
Byty (2+kk)
Byty
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
9 600 000 Kč
(168 421 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Praha - Dejvice
11 832 000 Kč
(211 286 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Pasohlávky
5 990 000 Kč
(110 926 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m², Pasohlávky
7 460 000 Kč
(114 769 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
65 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Brno - Zábrdovice
7 100 000 Kč
(151 064 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m², Brno - Zábrdovice
6 990 000 Kč
(110 952 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
63 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m², Brno - Zábrdovice
7 400 000 Kč
(125 424 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
59 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m², Brno - Horní Heršpice
6 990 000 Kč
(174 750 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
40 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Rousínov - Kroužek
4 890 000 Kč
(90 556 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
11 877 360 Kč
(252 710 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
6
7
8
9
10