Počet inzerátů
119
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 180 m², Plavy
5 900 000 Kč
(32 778 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
180 m²
Prodej komerční nemovitosti 890 m², Fryčovice
2 200 000 Kč
(2 472 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
890 m²
Prodej komerční nemovitosti 5 624 m², Semily
89 000 000 Kč
(15 825 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
5 624 m²
Prodej komerční nemovitosti 300 m², Libiš
info v RK
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
300 m²
Prodej komerční nemovitosti 43 m², Javorník nad Veličkou
4 352 000 Kč
(101 209 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
43 m²
Prodej komerční nemovitosti 28 m², Javorník nad Veličkou
3 622 000 Kč
(129 357 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
28 m²
Prodej komerční nemovitosti 2 000 m², Rousínov - Čechyně
info v RK
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
2 000 m²
Prodej komerční nemovitosti 36 m², Brno - Žabovřesky
5 700 000 Kč
(158 333 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
36 m²
Prodej komerční nemovitosti 139 m², Praha
14 420 000 Kč
(103 741 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
139 m²
Prodej komerční nemovitosti 360 m², Malšín
7 900 000 Kč
(21 944 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
360 m²
1
2
3
4
5