Počet inzerátů
43
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej zemědělského objektu 900 m², Žihle
4 699 000 Kč
(5 221 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
900 m²
Prodej zemědělského objektu 120 m², Staré Křečany
700 000 Kč
(5 833 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
120 m²
Prodej zemědělského objektu 144 m², Vlkaneč
5 800 000 Kč
(40 278 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
144 m²
Prodej zemědělského objektu 135 m², Březová nad Svitavou
690 000 Kč
(5 111 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
135 m²
Prodej zemědělského objektu 281 m², Liběšice
12 990 000 Kč
(46 228 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
281 m²
Prodej zemědělského objektu 240 m², Křižovatka
2 969 400 Kč
(12 373 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
240 m²
Prodej zemědělského objektu 418 m², Čikov
12 950 000 Kč
(30 981 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
418 m²
Prodej zemědělského objektu 900 m², Koněšín
4 750 000 Kč
(5 278 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
900 m²
Prodej zemědělského objektu 2 000 m², Křešice
7 200 000 Kč
(3 600 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
2 000 m²
Prodej zemědělského objektu 1 320 m², Dešenice
4 990 000 Kč
(3 780 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 320 m²
1
2
3
4
5