Počet inzerátů
43
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej zemědělského objektu 3 019 m², Málkovice
dohodou
Typ
zemědělské objekty
Plocha
3 019 m²
Prodej zemědělského objektu 270 m², Dlouhá Třebová
info v RK
Typ
zemědělské objekty
Plocha
270 m²
Prodej zemědělského objektu 600 m², Chvojenec
4 100 000 Kč
(6 833 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
600 m²
Prodej zemědělského objektu 1 500 m², Lanžhot
2 990 000 Kč
(1 993 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 500 m²
Prodej zemědělského objektu 1 614 m², Žihle
14 000 000 Kč
(8 674 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 614 m²
Prodej zemědělského objektu 2 000 m², Děčany
4 700 000 Kč
(2 350 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
2 000 m²
Prodej zemědělského objektu 916 m², Šebířov
7 690 000 Kč
(8 395 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
916 m²
Prodej zemědělského objektu 1 446 m², Mrákov
9 490 000 Kč
(6 563 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 446 m²
Prodej zemědělského objektu 4 026 m², Černovice
12 990 000 Kč
(3 227 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
4 026 m²
Prodej zemědělského objektu 2 793 m², Štichov
2 199 000 Kč
(787 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
2 793 m²
1
2
3
4
5