Počet inzerátů
91
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej kanceláře 22 m², Kladno - Rozdělov
1 994 739 Kč
(90 670 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
22 m²
Prodej kanceláře 120 m², Letohrad
4 390 000 Kč
(36 583 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
120 m²
Prodej kanceláře 29 m², Čerčany - Vysoká Lhota
2 490 000 Kč
(85 862 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
29 m²
Prodej kanceláře 640 m², Brno - Líšeň
39 975 000 Kč
(62 461 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
640 m²
Prodej kanceláře 191 m², Brno - Královo Pole
19 990 000 Kč
(104 660 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
191 m²
Prodej kanceláře 942 m², Liberec III-Jeřáb
19 900 000 Kč
(21 125 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
942 m²
Prodej kanceláře 74 m², Praha 6, Břevnov
7 172 000 Kč
(96 919 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
74 m²
Prodej kanceláře 37 m², Praha 6, Břevnov
5 026 000 Kč
(135 838 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
37 m²
Prodej kanceláře 75 m², Praha 5, Smíchov
6 961 000 Kč
(92 813 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
75 m²
Prodej kanceláře 2 100 m², Karlovy Vary - Rybáře
15 800 000 Kč
(7 524 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
2 100 m²
5
6
7
8
9
10