Počet inzerátů
91
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej kanceláře 1 260 m², České Budějovice
dohodou
Typ
kanceláře
Plocha
1 260 m²
Prodej kanceláře 379 m², Brno - Slatina
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
379 m²
Prodej kanceláře 1 083 m², Liberec II-Nové Město
47 000 000 Kč
(43 398 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
1 083 m²
Prodej kanceláře 455 m², Ostrava - Slezská Ostrava
35 000 000 Kč
(76 923 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
455 m²
Prodej kanceláře 103 m², Praha 4
3 490 000 Kč
(33 884 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
103 m²
Prodej kanceláře 125 m², Praha 6, Střešovice
12 500 000 Kč
(100 000 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
125 m²
Prodej kanceláře 34 m², Mukařov
3 790 000 Kč
(111 471 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
34 m²
Prodej kanceláře 228 m², Beroun-Zavadilka
14 600 000 Kč
(64 035 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
228 m²
Prodej kanceláře 470 m², Letovice
12 500 000 Kč
(26 596 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
470 m²
Prodej kanceláře 200 m², Rozstání
1 800 000 Kč
(9 000 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
200 m²
4
5
6
7
8