Počet inzerátů
90
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej kanceláře 515 m², Brno - Husovice
28 000 000 Kč
(54 369 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
515 m²
Prodej kanceláře 38 m², Praha 3
6 800 000 Kč
(178 947 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
38 m²
Prodej kanceláře 111 m², Brno - Veveří
9 950 000 Kč
(89 640 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
111 m²
Prodej kanceláře 69 m², Tábor
4 490 000 Kč
(65 072 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
69 m²
Prodej kanceláře 1 030 m², Praha 8
140 000 000 Kč
(135 922 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
1 030 m²
Prodej kanceláře 25 m², Holice
1 169 000 Kč
(46 760 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
Prodej kanceláře 604 m², Uherský Brod - Těšov
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
604 m²
Prodej kanceláře 224 m², Liberec (nečleněné město)
5 900 000 Kč
(26 339 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
224 m²
Prodej kanceláře 440 m², Kouty
4 800 000 Kč
(10 909 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
440 m²
Prodej kanceláře 1 260 m², České Budějovice
dohodou
Typ
kanceláře
Plocha
1 260 m²
3
4
5
6
7