Počet inzerátů
90
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej kanceláře 149 m², Praha - Břevnov
29 800 000 Kč
(200 000 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
149 m²
Prodej kanceláře 53 m², Písek
3 364 000 Kč
(63 472 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
53 m²
Prodej kanceláře 73 m², Brno - Židenice
6 988 500 Kč
(95 733 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
73 m²
Prodej kanceláře 79 m², Brno - Židenice
7 585 000 Kč
(96 013 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
79 m²
Prodej kanceláře 475 m², Okna
5 750 000 Kč
(12 105 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
475 m²
Prodej kanceláře 392 m², Praha - Kbely
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
392 m²
Prodej kanceláře 120 m², Letohrad
3 990 000 Kč
(33 250 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
120 m²
Prodej kanceláře 1 083 m², Liberec II-Nové Město
45 000 000 Kč
(41 551 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
1 083 m²
Prodej kanceláře 41 m², Lipůvka
3 930 000 Kč
(95 854 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
41 m²
Prodej kanceláře 154 m², Častolovice
3 650 000 Kč
(23 701 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
154 m²
2
3
4
5
6