Počet inzerátů
90
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej kanceláře 605 m², Brno - Bosonohy
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
605 m²
Prodej kanceláře 64 m², Praha 3
6 490 000 Kč
(101 406 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
64 m²
Prodej kanceláře 259 m², Rokycany - Plzeňské Předměstí
11 900 000 Kč
(45 946 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
259 m²
Prodej kanceláře 81 m², Brno-město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
81 m²
Prodej kanceláře 650 m², Praha - Nusle
66 000 000 Kč
(101 538 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
650 m²
Prodej kanceláře 147 m², Praha - Modřany
17 040 000 Kč
(115 918 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
147 m²
Prodej kanceláře 114 m², Praha 5, Smíchov
12 900 000 Kč
(113 158 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
114 m²
Prodej kanceláře 65 m², Plzeň
4 290 000 Kč
(66 000 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
65 m²
Prodej kanceláře 720 m², Bruntál
19 800 000 Kč
(27 500 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
720 m²
Prodej kanceláře 479 m², Račice-Pístovice
8 349 000 Kč
(17 430 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
479 m²
1
2
3
4
5