Počet inzerátů
2 277
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 195 m², Praha - Satalice
19 999 999 Kč
(102 564 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
195 m²
Prodej obchodního prostoru 1 230 m², Pardubice
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
1 230 m²
Prodej komerční nemovitosti 36 m², Brno - Žabovřesky
5 700 000 Kč
(158 333 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
36 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 359 m², Březí
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
359 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m², Český Brod
8 990 000 Kč
(110 988 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
81 m²
Prodej obchodního prostoru 40 m², Český Brod
3 999 000 Kč
(99 975 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
40 m²
Prodej obchodního prostoru 36 m², Český Brod
3 999 000 Kč
(111 083 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
36 m²
Prodej stavebního pozemku 843 m², Horní Planá
6 069 600 Kč
(7 200 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
843 m²
Prodej stavebního pozemku 875 m², Horní Planá
5 862 500 Kč
(6 700 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
875 m²
Prodej kanceláře 259 m², Rokycany - Plzeňské Předměstí
11 900 000 Kč
(45 946 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
259 m²
2
3
4
5
6