Počet inzerátů
2 277
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 700 m², Orlová - Město
3 900 000 Kč
(5 571 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
700 m²
Prodej obchodního prostoru 30 m², Karviná - Ráj
1 590 000 Kč
(53 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
30 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 900 m², Bílá
12 900 000 Kč
(14 333 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
900 m²
Prodej obchodního prostoru 440 m², Ostrava - Radvanice a Bartovice
20 499 000 Kč
(46 589 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
440 m²
Prodej výrobního prostoru 460 m², Bohumín
7 999 999 Kč
(17 391 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
460 m²
Prodej obchodního prostoru 460 m², Bohumín
7 999 999 Kč
(17 391 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
460 m²
Prodej činžovního domu 597 m², Mladá Vožice
9 900 000 Kč
(16 583 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
597 m²
Prodej obchodního prostoru 890 m², Olomouc
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
890 m²
Prodej obchodního prostoru 100 m², Karviná - Hranice
750 000 Kč
(7 500 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
100 m²
Prodej činžovního domu 449 m², Senohraby
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
449 m²
1
2
3
4
5