Počet inzerátů
2 280
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 427 m², Třebechovice pod Orebem - Polánky nad Dědinou
11 990 000 Kč
(28 080 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
427 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m², Brno-Tuřany
8 790 000 Kč
(115 658 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
Prodej bytu 4+kk 136 m², Brno-Tuřany
10 890 000 Kč
(80 074 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
136 m²
Prodej rodinného domu 165 m², Brno-Tuřany
20 900 000 Kč
(126 667 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
165 m²
Prodej rodinného domu 103 m², Brno-Tuřany
14 600 000 Kč
(141 748 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
103 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m², Brno-Tuřany
13 400 000 Kč
(122 936 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
109 m²
Prodej rodinného domu 111 m², Brno-Tuřany
15 500 000 Kč
(139 640 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
111 m²
Prodej bytu 4+kk 81 m², Brno-Tuřany
11 490 000 Kč
(141 852 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
81 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m², Brno-Tuřany
9 090 000 Kč
(122 838 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
74 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Praha - Vršovice
12 000 000 Kč
(226 415 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
1
2
3
4
5