Dominika Opělová
+420 724 377 831
opelova@estyholding.cz
ESTY Develoment Services OSTRAVA
+420 777 114 302
nesladek@estyholding.cz
Počet inzerátů
10
Uložit
Makléř
Dominika Opělová (ESTY Develoment Services OSTRAVA)
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 47 m², Ostrava
5 579 165 Kč
(118 706 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², Ostrava
4 936 713 Kč
(114 807 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², Ostrava
4 998 599 Kč
(116 246 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m², Ostrava
5 232 919 Kč
(118 930 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
44 m²
Developerský projekt, Ostrava - Moravská Ostrava
od 4 936 713 Kč
(od 114 209 Kč za m²)
Prodej bytu 2+kk 51 m², Ostrava
6 017 074 Kč
(117 982 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m², Ostrava
5 850 095 Kč
(121 877 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostrava
6 167 283 Kč
(114 209 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², Ostrava
5 161 355 Kč
(120 032 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Ostrava
6 194 058 Kč
(114 705 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²