Boris Nikolov
+420 608 145 249
boris.nikolov@aktivreality.cz
AktivHolding s.r.o.
+420 734 369 154
info@aktivreality.cz
Počet inzerátů
3
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 240 m², Neratovice - Horňátky
55 000 Kč za měsíc
(2 750 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
240 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 620 m², Neratovice - Mlékojedy
7 900 000 Kč
(12 742 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
620 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 420 m², Hostín u Vojkovic
7 900 000 Kč
(18 810 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
420 m²