Počet inzerátů
196
Od nejdražšího
Pronájem skladu 4 032 m², Velká Bíteš
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 032 m²
Pronájem obchodního prostoru 360 m², Jihlava
60 000 Kč za měsíc
(2 000 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
360 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m², Bystřice nad Pernštejnem
5 599 000 Kč
(87 484 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
64 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Bystřice nad Pernštejnem
6 799 000 Kč
(80 940 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
84 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Bystřice nad Pernštejnem
5 799 000 Kč
(93 532 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m², Bystřice nad Pernštejnem
3 499 000 Kč
(92 079 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
38 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m², Bystřice nad Pernštejnem
3 899 000 Kč
(95 098 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m², Bystřice nad Pernštejnem
4 949 000 Kč
(89 982 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m², Bystřice nad Pernštejnem
6 199 000 Kč
(96 859 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
64 m²
Pronájem kanceláře 25 m², Třebíč - Vnitřní Město
4 490 Kč za měsíc
(2 155 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
1
2
3
4
5