Počet inzerátů
1 421
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 54 m², Praha - Hlubočepy
17 985 Kč za měsíc
(3 997 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
54 m²
Pronájem obchodního prostoru 120 m², Praha 5
25 800 Kč za měsíc
(2 580 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
120 m²
Prodej komerční nemovitosti 43 m², Praha - Nusle
5 550 000 Kč
(129 070 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
43 m²
Prodej činžovního domu 462 m², Praha - Hodkovičky
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
462 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Praha - Pitkovice
5 858 854 Kč
(177 541 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Pitkovice
8 666 784 Kč
(152 049 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Praha - Pitkovice
8 748 788 Kč
(156 228 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Pitkovice
8 567 588 Kč
(150 309 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
57 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m², Praha - Pitkovice
17 301 337 Kč
(154 476 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
112 m²
Prodej bytu 3+kk 86 m², Praha - Pitkovice
12 768 040 Kč
(148 466 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
86 m²
87
88
89
90
91