Počet inzerátů
1 421
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 92 m², Praha - Vinohrady
12 913 100 Kč
(140 360 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
92 m²
Prodej kanceláře 401 m², Praha 15
41 000 000 Kč
(102 244 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
401 m²
Pronájem kanceláře 90 m², Praha - Smíchov
6 000 Kč za měsíc
(800 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
90 m²
Pronájem apartmánu 139 m², Praha - Hlubočepy
59 500 Kč za měsíc
(5 137 Kč za m²/rok)
Typ
apartmány
Plocha
139 m²
Pronájem kanceláře 142 m², Praha - Nové Město
13,15 EUR za m²/měsíc
(158 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
142 m²
Prodej bytu 4+kk 103 m², Praha - Střížkov
16 038 088 Kč
(155 710 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
103 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m², Praha - Michle
8 413 373 Kč
(191 213 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m², Praha - Háje
6 905 427 Kč
(203 101 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m², Praha - Háje
14 460 920 Kč
(209 579 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
69 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m², Praha - Háje
20 541 734 Kč
(188 456 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
109 m²
83
84
85
86
87