Počet inzerátů
1 421
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 50 m², Praha - Chodov
265 Kč za m²/měsíc
(3 180 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
50 m²
Pronájem kanceláře 135 m², Praha - Chodov
265 Kč za m²/měsíc
(3 180 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
135 m²
Pronájem kanceláře 226 m², Praha - Smíchov
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
226 m²
Pronájem kanceláře 268 m², Praha - Holešovice
130 000 Kč za měsíc
(5 821 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
268 m²
Pronájem obchodního prostoru 268 m², Praha - Holešovice
130 000 Kč za měsíc
(5 821 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
268 m²
Pronájem kanceláře 4 000 m², Praha 4
365 Kč za m²/měsíc
(4 380 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
4 000 m²
Pronájem obchodního prostoru 127 m², Praha - Nusle
600 Kč za m²/měsíc
(7 200 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
127 m²
Pronájem kanceláře 454 m², Praha - Jinonice
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
454 m²
Pronájem kanceláře 390 m², Praha - Jinonice
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
390 m²
Prodej komerční nemovitosti 34 m², Praha - Smíchov
5 518 853 Kč
(162 319 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
34 m²
78
79
80
81
82